1929–1968
90
133 %
9 000 Kč
550 000 Kč
barevná litografie 10/20
63 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 67.
lept a akvatinta 6/15
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 65