1883–1942
kresba tuší, karton
17 x 12 cm
Signatura: nesignováno
kresba tuší, karton
22 x 16 cm
Signatura: K
kresba tužkou, papír
30 x 23 cm
Signatura: Král 1935
27,5 x 22 cm
Signatura: K 1930
kresba tuší, karton
17 x 12 cm
Signatura: K
kresba tuší, karton
12 x 17 cm
Signatura: nesignováno
kresba tužkou, papír
28,5 x 23 cm
Signatura: Král 1926
litografie
48 x 40 cm
Signatura: PD Král 1928
litografie
29,5 x 21 cm
Signatura: LD Jar. Král, PD v tisku Král
kresba tužkou, karton
37 x 26,5 cm
Signatura: PD Král 1926