1883–1942
175
137 %
1 700 000 Kč
pastel, tuš, karton
23,5 x 29 cm
Signatura: PD Král 1930
olej, plátno
67 x 48,5 cm
Signatura: DU Jar. Král
27,5 x 22 cm
Signatura: LD K 1930