1883–1942
litografie
44 x 33 cm (výřez)
Signatura: PD Král 1928 v tisku
akvarel, tužka
21,5 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Král 1930
26 x 20 cm
Signatura: PD Král
28 x 22 cm
Signatura: LD Král 1931