1883–1942
kresba tuší, akvarel
21 x 29,5 cm
Signatura: PD Král
29,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Král 1935
27 x 36 cm
Signatura: PD Jar Král 36
26 x 21 cm (výřez)
Signatura: PD Král
25 x 19,5 cm
Signatura: PD K.
litografie
44,5 x 34 cm
Signatura: PD Král 1928 v tisku
25 x 19,5 cm
Signatura: PD K
kresba tužkou, pastel
30 x 22 cm
Signatura: LD K
kvaš, akvarel, tužka, karton
33,5 x 17 cm
Signatura: PD Král
kresba tužkou, barevný pastel
30 x 22 cm
Signatura: LD K
kresba tužkou, kvaš, akvarel
33,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Král
kresba tužkou, kvaš, akvarel
30 x 21 cm
Signatura: PD Král