1883–1942
olej, plátno
67 x 48,5 cm
Signatura: DU Jar. Král
27,5 x 22 cm
Signatura: LD K 1930
akvarel, tuš
21 x 30 cm
Signatura: Král
31 x 19 cm
Signatura: Král
litografie
47 x 32,5 cm
Signatura: Král 1928
28 x 23 cm
Signatura: Král 25
kresba perem
15 x 10,5 cm
Signatura: Král 1936
kresba tužkou, papír
22 x 30 cm
Signatura: Král 1928
kresba pastelem, papír
29 x 22,5 cm
Signatura: K
kresba tužkou, papír
31,5 x 19 cm
Signatura: Král
kresba tužkou, papír
14 x 20 cm
Signatura: Král
litografie
47 x 32 cm
Signatura: Král 1928