1883–1942
akvarel, tuš
21 x 30 cm
Signatura: Král
31 x 19 cm
Signatura: Král
litografie
47 x 32,5 cm
Signatura: Král 1928
28 x 23 cm
Signatura: Král 25
kresba perem
15 x 10,5 cm
Signatura: Král 1936