1883–1942
30 x 21 cm
akvarel
15 x 19 cm
Signatura: LD Král 1932
kolem 1930
26,5 x 20 cm
12 x 16,5 cm
Signatura: K.
16 x 21 cm
Signatura: K.
27 x 20 cm
Signatura: K.
19 x 16,5 cm
Signatura: K.
kresba tužkou, pastel
38,5 x 28 cm
Signatura: PD Král 19.VII. 1927
cca 1930
25,5 x 19 cm
litografie
29,5 x 21 cm
Signatura: Král v tisku
9 x 7 cm
Signatura: K.
pastel, tuš, karton
23,5 x 29 cm
Signatura: PD Král 1930