1883–1942
kresba tuší, akvarel
21 x 29,5 cm
Signatura: PD Král
19,5 x 29,5 cm
Signatura: LD Král 1935
27 x 36 cm
Signatura: PD Jar Král 36
26 x 21 cm
Signatura: PD Král
25 x 19,5 cm
Signatura: PD K
kresba tuší, akvarel
21 x 29,5 cm
Signatura: PD Král
27 x 36 cm
Signatura: PD Jar Král 36
26 x 21 cm (výřez)
Signatura: PD Král
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: PD Jar Král 1940
27 x 18 cm
Signatura: PD Král 1935
kresba tužkou, akvarel
35 x 23 cm
Signatura: PD Král
olej, olejová tempera, lepenka
35 x 46 cm
Signatura: LD Jar Král 1929