1883–1942
175
137 %
1 700 000 Kč
olej, olejová tempera, lepenka
35 x 46 cm
Signatura: LD Jar Král 1929
kresba tuší, akvarel
21 x 29,5 cm
Signatura: PD Král
29,5 x 19,5 cm
Signatura: LD Král 1935