1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
enkaustika, kvaš, gáza, sololit
24,5 x 32,5 cm
Signatura: Jánuš Kubíček 1965
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |
1965-66
olej, plátno
70 x 82 cm
Signatura: sign. PU Jánuš Kubíček 65-66
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1979 - 80
olej, plátno
86 x 74 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1979 - 80
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
litografie, II. stav 6/13
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1970
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
78 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu J.K.
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
koláž, papír
30 x 21,3 cm
Signatura: datováno 10.IX.49
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
koláž, papír
15,5 x 6,5 cm
Signatura: datováno PN 1949
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 42
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
63 x 46 cm
Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 58
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
1951
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 51
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
komb. technika, vosk, malířská lepenka
33,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1966
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 80 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1953