1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
50. léta 20. s
olej, lepenka
66 x 95 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 5? (rok pod paspartou)
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1965 - 1966
enkaustika, plátno
28,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 65 - 66, na rubu na blindrámu Jánuš Kubíček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |