1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
63 x 46 cm
Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 58
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
1951
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 51
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |