1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
olej, lepenka
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 45
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
61 x 81 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |