1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
1964 - 66
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 66
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
65 x 35 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 53
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |