1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
olej, plátno
v 48,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Jánuš Kubíček, 6. IX. 76
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, sololit
v 30 ✕ š 40 cm
Signatura: UD 1980, na rubu 1980 Jánuš Kubíček
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
v 80,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
96 x 53 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1959
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, sololit
55 x 63 cm
Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 1966
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
140 x 95 cm
Signatura: sign. UD Jánuš Kubíček 1967
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
1970 - 73
olej, plátno
78 x 57 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 1970 - 73
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
63 x 42,5 cm
Signatura: značeno na rubu plátna PN J. K.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
53,5 x 47 cm
Signatura: sign. PN JK 1976, LD IXION, na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej na plátně a kresba tužkou
130,5 x 105 cm
Signatura: signováno na rubu nahoře uprostřed Jánuš Kubíček
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
55 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 44
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |