1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
olej, lepenka
31,5 x 41 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 41
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
1981 - 1982
olejová tempera, plátno
140 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu J. K.
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |