1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
1965-66
olej, plátno
70 x 82 cm
Signatura: sign. PU Jánuš Kubíček 65-66
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
litografie, II. stav 6/13
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1970
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
78 x 78 cm
Signatura: sign. na rubu J.K.
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1979 - 80
olej, plátno
86 x 74 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1979 - 80
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |