1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
olej, kvaš, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 1964
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1958-9
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 1958-9
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, sololit
40 x 59 cm
Signatura: sign. vzadu J.K.
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 1958
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |