1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
koláž, papír
30 x 21,3 cm
Signatura: datováno 10.IX.49
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
59 x 73 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 42
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
koláž, papír
15,5 x 6,5 cm
Signatura: datováno PN 1949
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |