1921–1993
140
138 %
350 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 2/8
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957
barevná litografie 13/20
v 26,5 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1959
v 34 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček
olej, plátno
60,5 x 80 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1953
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
žloutková tempera, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 1965
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |