1900–1970
82
154 %
150 000 Kč
300 000 Kč
olej, lepenka
37 x 45 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Slavíček, na rubu Jan Slavíček a autorské razítko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, překližka
38,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, překližka
20 x 24 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Slavíček Jan
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |