1892–1934
60
141 %
7 000 Kč
160 000 Kč
olej, lepenka
v 46,5 ✕ š 58,5 cm
Signatura: LD Gust. Macoun 1919
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1909
olej, lepenka
34,5 x 37 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun 09
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
86 x 114 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 33
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
100 x 130 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1920
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 31
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
55 x 71 cm
Signatura: sign. LD G Macoun.
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
97 x 129 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1920
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD Gust. Macoun
olej, lepenka
42,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1919 Kameničky
olej, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
1915
olej, lepenka
72 x 84 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1915
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 61 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1919
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |