1892–1934
60
141 %
7 000 Kč
160 000 Kč
olej, lepenka
42,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1919 Kameničky
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 61 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1919
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1915
olej, lepenka
72 x 84 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1915
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |