1892–1934
60
141 %
7 000 Kč
160 000 Kč
olej, plátno
86 x 114 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 33
1909
olej, lepenka
34,5 x 37 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun 09