1892–1934
60
141 %
7 000 Kč
160 000 Kč
olej, plátno
100 x 130 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1920
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 31
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
55 x 71 cm
Signatura: sign. LD G Macoun.
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |