1892–1934
60
141 %
7 000 Kč
160 000 Kč
1909
olej, plátno
40 x 45 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun 09
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
80 x 95,5 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, malířská lepenka
19 x 25 cm
Signatura: sign. LD Gustav Macoun
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
1916
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1916
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1917
olej, lepenka
48 x 58 cm
Signatura: sign. LD Gustav Macoun 1917
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 31
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
68 x 95 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, lepenka
67 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun
20. léta 20. století
olej, lepenka
58 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
60,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD Gustav Macoun 1920
20. léta
olej, plátno
55 x 74,5 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun