1892–1934
60
141 %
7 000 Kč
160 000 Kč
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1924
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1924
olej, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. LD Macoun
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |