1892–1934
60
141 %
7 000 Kč
160 000 Kč
olej, plátno
68 x 95 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
67 x 76,5 cm
Signatura: sign. PD G. Macoun
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |