1892–1934
60
141 %
7 000 Kč
160 000 Kč
olej, plátno
97 x 129 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1920
olej, lepenka
48 x 66,5 cm
Signatura: sign. PD Gust. Macoun