123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
barevný lept 24/25
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Puchnarová
lept 4/70
v 43,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 76
barevný lept 24/25
v 18,5 ✕ š 24,5 cm
Signatura: PD Puchnarová
grafický list
12 x 9 cm
Signatura: PD D Štormová 67
barevná kresba perem
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram P
2 x kombinovaná grafická technika, novinový papír
20,5 x 32 / 12 x 20,5 cm
Signatura: 2 x PD monogram DP 60
kresba tuší, akvarel
19,5 x 27 cm
Signatura: neznačeno
2 x barevná litografie
13 x 9,5 / 13 x 10 cm
Signatura: 2 x RD Puchnarová, monogram P 80 v tisku
akvatinta, autorský tisk 9/10
62 x 40 cm
Signatura: PD Puchnarová
barevný linoryt 6/10
15,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Štormová 70
1982, 1971
lept / litografie
8 x 6,5 / 12,5 x 8,5 cm
Signatura: UD D. Puchnarová, PD Štormová 71
suchá jehla, strukturální grafika
16 x 16 cm
Signatura: PD Puchnarová 66