123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
barevný lept 6/50
12 x 9 cm
Signatura: PD Puchnarová 67
lept 6/50
11 x 16,5 cm
Signatura: PD Puchanrová 75
barevná litografie 21/60
43,5 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 91
kresba tuší, akvarel, papír na kartonu
22,5 x 27 cm
Signatura: PD Puchnarová 60
barevná litografie 2/50
22 x 21 cm
Signatura: PD Puchnarová 71
1977 / 1978
lept, autorský tisk 28/60
24 x 19 cm
Signatura: PD Puchnarová 1977/8
barevná strukturální grafika 6/50
12 x 9 cm
Signatura: PD Puchnarová 64
9 x 15 cm
Signatura: PD Puchanrová 64
lept, papír na kartonu
8 x 6,5 cm
Signatura: D. Puchnarová na kartonu
8 x 6,5 cm
Signatura: D. Puchnarová na podložce
kombinovaná technika (strukturální grafika)
25 x 19 cm
Signatura: PD Puchnarová 69
2008
barevná litografie 11/30
70 x 54 cm
Signatura: PD D. Puchnarová 08