123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
4 x barevná litografie (2/100, 4/100, 3/100)
v 26 ✕ š 20 cm
Signatura: 4 x PD Puchnarová (2004, 04)
lept 4/70
v 43,5 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 76
barevná strukturální grafika
v 16 ✕ š 10 cm
Signatura: PD Puchnarová 62, autorské razítko na rubu
v 16,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 81
lept 9/10
v 29,5 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD Štormová 1966 (zbytek)
grafický list
v 12 ✕ š 9 cm
Signatura: PD D Štormová 67
kresba kuličkovým perem, papír na kartonu
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram DP
v 29 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram DP
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD monogram DP
kresba tuší, akvarel
v 13,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: PD monogram P 62
akvarel, kresba perem
v 43 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 68
barevná litografie 2/50
v 22 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 71