123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
akvarel, kresba perem
43 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 68
barevná litografie 10/60
42 x 30 cm
Signatura: PD Puchnarová 91
barevná litografie 3/70
48,5 x 38,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 86
strukturální grafika
16,5 x 10 cm
Signatura: PD Puchnarová 62
26,5 x 35 cm
Signatura: PD Puchnarová 66
akvatinta, autorský tisk 9/10
62 x 40 cm
Signatura: PD Puchnarová
monotyp, akvarel
25,5 x 30,5 cm
Signatura: neznačeno
1977-1978
lept 29/60
24,5 x 19 cm
Signatura: PD Puchnarová 1977-8
barevná litografie 21/60
44 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 91
barevný lept 9/28
16,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 81
43,5 x 33,5 cm
Signatura: PD Puchnarová
kresba tuší, akvarel
20 x 30 cm
Signatura: PD monogram P 75