123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
litografie 80/100
13,5 x 16,5 cm
Signatura: Puchnarová
kombinovaná technika 42/60
40,5 x 30 cm
Signatura: Puchnarová
lept, akvatinta 3/6A
16,5 x 26,5 cm
Signatura: Puchnarová 81
barevný lept 9/10
30,5 x 39,5 cm
Signatura: Dana Storm 67
barevný lept 35/60
30 x 40 cm
Signatura: Puchnarová
litografie 16/40
19 x 13 cm
Signatura: Puchnarová
barevný lept 6/35
36 x 25 cm
Signatura: Puchnarová 81
litografie
19,7 x 13,6 cm
Signatura: nesignováno
30,5 x 39,5 cm
Signatura: Dana Štorm 67
komb. technika
55 x 55 cm
komb. technika
55 x 55 cm