123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
43,5 x 33,5 cm
Signatura: PD Puchnarová
1977 - 1978
lept, suchá jehla, autorský tisk 28/60
24,5 x 19 cm
Signatura: PD Puchnarová 1977/8
monotyp, akvarel
26 x 31 cm
Signatura: neznačeno, PD VIII. 60
43 x 33,5 cm
Signatura: PD Puchnarová
kombinovaná grafická technika
20 x 38 cm
Signatura: PD Puchnarová 63
akvarel
42,5 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 68
barevná strukturální grafika
23,5 x 19 cm
Signatura: PD Puchanrová 64
monotyp
34,5 x 28 cm
Signatura: PD 3.IX. 62 Puchnarová
monotyp, akvarel
17 x 21 cm
Signatura: PD Puchnarová VII. 60
lept 12/35
36 x 24,5 cm
Signatura: PD D. Puchnarová 81
strukturální grafika 1/10
18,5 x 25 cm
Signatura: PD Puchnarová 63
barevný lept 6/50
10 x 14,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 78