123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
suchá jehla, strukturální grafika
16 x 16 cm
Signatura: PD Puchnarová 66
kombinovaná technika, karton na papíru
16,5 x 22 cm
Signatura: PD Puchnarová 63 na podložce
36,5 x 35 cm
Signatura: PD Puchanrová 66
grafický list, novinový papír
18,5 x 26 cm
Signatura: PD monogram P X 1960
kresba kuličkovým perem
20 x 12,5 cm
Signatura: PD monogram P
kresba kuličkovým perem
29,5 x 18 cm
Signatura: PD monogram P
kresba kuličkovým perem
30 x 10 cm
Signatura: PD monogram P
grafický list
38 x 20 cm
Signatura: neznačeno, PD 19.7.62
barevná litografie 21/60
43 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 91
grafický list
12 x 9 cm
Signatura: PD D Štormová 67
grafický list
14,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 7 I 62
kombinovaná technika, barevné tuše
29,5 x 42 cm
Signatura: PD Puchnarová 69