123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
barevná litografie 21/60
43,5 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 91
kresba tuší, akvarel, papír na kartonu
22,5 x 27 cm
Signatura: PD Puchnarová 60
barevná litografie 2/50
22 x 21 cm
Signatura: PD Puchnarová 71
1977 / 1978
lept, autorský tisk 28/60
24 x 19 cm
Signatura: PD Puchnarová 1977/8
barevná strukturální grafika 6/50
12 x 9 cm
Signatura: PD Puchnarová 64
9 x 15 cm
Signatura: PD Puchanrová 64