123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
barevný lept 6/50
11,5 x 15 cm
Signatura: PD Puchnarová 77
barevná litografie 2/50
21,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 71
kresba tuší, akvarel
21 x 30 cm
Signatura: PD monogram P 75
strukturální grafika 1/3
11 x 19 cm
Signatura: PD Puchanrová 62
kresba, ruční papír
23 x 30 cm (list)
Signatura: PD monogram P 66
akvarel, tuš
20,5 x 14 cm
Signatura: PD Puchnarová 62
barevný lept 17/35
36 x 24,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 81
barevný lept 43/60
29 x 40 cm
Signatura: PD Puchnarová
barevný lept 43/60
30 x 40,5 cm
Signatura: PD Puchnarová
barevný lept 43/60
29,5 x 40 cm
Signatura: PD Puchnarová
4 x barevná litografie
20,5 x 13,5 / 19,5 x 13 cm
Signatura: 4 x neznačeno
lept 2/6 A
16,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 81