123
121 %
110 000 Kč
1 250 Kč
110 000 Kč
barevná strukturální grafika
23,5 x 19 cm
Signatura: PD Puchanrová 64
monotyp
34,5 x 28 cm
Signatura: PD 3.IX. 62 Puchnarová
monotyp, akvarel
17 x 21 cm
Signatura: PD Puchnarová VII. 60
lept 12/35
36 x 24,5 cm
Signatura: PD D. Puchnarová 81
strukturální grafika 1/10
18,5 x 25 cm
Signatura: PD Puchnarová 63
barevný lept 6/50
10 x 14,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 78
barevný lept 6/50
11,5 x 15 cm
Signatura: PD Puchnarová 77
barevná litografie 2/50
21,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 71
kresba tuší, akvarel
21 x 30 cm
Signatura: PD monogram P 75
strukturální grafika 1/3
11 x 19 cm
Signatura: PD Puchanrová 62
kresba, ruční papír
23 x 30 cm (list)
Signatura: PD monogram P 66
akvarel, tuš
20,5 x 14 cm
Signatura: PD Puchnarová 62