1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
kolorovaná dřevěná plastika
v. 93 cm
Signatura: sign. vzadu A. Lamr 74
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
89 x 60 cm
Signatura: sign. PD A. Lamr 70
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. LD A. Lamr 72
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |