1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akryl, plátno
170 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu A. Lamr 87
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, tuš, plátno
19 x 25 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 77
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, tuš, plátno
19 x 25 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 79, na rubu na blindrámu L. A. 79
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |