1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
olej, plátno
155 x 200 cm
Signatura: sign. UN A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
akryl, plátno
91,5 x 115 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 78
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kolorovaná dřevěná plastika
v. 93 cm
Signatura: sign. vzadu A. Lamr 74
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
89 x 60 cm
Signatura: sign. PD A. Lamr 70
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |