1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 129/200
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
akryl, plátno
114 x 90 cm
Signatura: sign. DU 90 A. Lamr
Signatura: sign. NU A. Lamr 90