1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akryl, plátno
v 156 ✕ š 200 cm
Signatura: UN A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
akryl, plátno
170 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu A. Lamr 87
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
170 x 145 cm
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
akryl, plátno
170 x 145 cm
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, tuš, plátno
19 x 25 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 77
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, tuš, plátno
19 x 25 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 79, na rubu na blindrámu L. A. 79
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 40 cm
Signatura: sign. dole A. Lamr 92
olej, plátno
700 x 80 cm
Signatura: sign. LD A. Lamr 72
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
73 x 51 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
91,5 x 115 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 78
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
155 x 200 cm
Signatura: sign. UN A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
akryl, plátno
91,5 x 115 cm
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |