1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 6/50
55,5 x 73 cm
Signatura: sign. PD A. Lamr 90
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
akryl, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 01
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akryl, plátno
74 x 92 cm
Signatura: A. Lamr 78
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
porcelánová plastika kolorovaná
30 x 34 cm
Signatura: vespod A. Lamr 87
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akryl, plátno
135 x 105 cm
Signatura: Lamr 84
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |