1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 13/20
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
barevná litografie 129/200
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
akvarel, tuš, karton
73 x 51 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 79
akryl, plátno
91,5 x 115 cm
Signatura: sign. UD A. Lamr 78