1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akryl, karton
40 x 58 cm
Signatura: sign. DU "Rvačka" Lamr 85
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akryl, plátno
30 x 24 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 98
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
2004
akryl, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 04
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |