1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akryl, plátno
v 136,5 ✕ š 101,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 88, na rubu na blindrámu monogram A. L.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
akryl plátno
v 55,5 ✕ š 45,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 90
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. LD A. Lamr 72
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
akryl, karton
55,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Lamr 85
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akryl, plátno
51 x 65 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 01
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
akryl, karton
40 x 58 cm
Signatura: sign. DU "Rvačka" Lamr 85
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akryl, plátno
30 x 24 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 98
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
2004
akryl, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 04
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
barevná litografie 37/55
55 x 70 cm
Signatura: sign. PD A. Lamr 89
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, plátno
35,5 x 45 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 95
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevná litografie 6/50
55,5 x 73 cm
Signatura: sign. PD A. Lamr 90
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
akryl, plátno
50 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |