1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akryl, plátno
135 x 105 cm
Signatura: Lamr 84
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akryl, plátno
74 x 92 cm
Signatura: A. Lamr 78
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
porcelánová plastika kolorovaná
30 x 34 cm
Signatura: vespod A. Lamr 87
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akryl, plátno
114 x 90 cm
Signatura: sign. DU 90 A. Lamr
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akryl, plátno
114 x 90 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 90
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akryl, plátno
45,5 x 35 cm
Signatura: sign. LD A. Lamr 90
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akryl, plátno
85 x 116 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 98
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
komb. technika, akryl, tuš, karton
41,5 x 58 cm
Signatura: sign. UN A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akryl, tuš, karton
42 x 59 cm
Signatura: sign. PD Lamr 85
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel, papír
42 x 60 cm
Signatura: sign. PD Lamr 86
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akryl, plátno
19,5 x 27 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 79